Poradnik

Naucz się budować aktywa!

A może zainwestować w mieszkanie dla studenta ?

A może zainwestować w mieszkanie dla studenta ?

  • 2018-08-07 10:40:06

Rosnące ceny nieruchomości połączone ze spadająca dostępnością sprawiają, że inwestorzy szukają nowych sposobów inwestowania swojego kapitału. Bezpieczne ulokowanie środków pieniężnych w nieruchomości wiąże się z dokładną analizą sytuacji panującej na rynku.

Budynki mieszkalne na całym świecie są największym pod względem wartości oraz zasobu rodzajem nieruchomości. W aspekcie gospodarczym jest to produkt inwestycyjny, który charakteryzuje się najbardziej stabilną stopą zwrotu kapitału.

Mini-akademiki oraz mieszkania studenckie cieszą się w Polsce coraz większą popularnością i stają się standardową alternatywą dla grupy inwestorów.

Według badań rynkowych największą popularnością wśród inwestorów cieszą się mieszkania studenckie. Badania wykazały, że 37 procent respondentów zdecydowało się właśnie na takie rozwiązanie. Jest to wzrost 10 punktów procentowych w porównaniu do poprzedniej edycji badań rynku. Analizy wykazały, że zysk z takiego wynajmu może być co najmniej cztery razy wyższy niż lokata inwestycyjna.

Zapotrzebowanie na wynajem mieszkań dla studentów szczególnie rośnie w momencie, gdy studenci zaczynają rok akademicki. Wynika to z faktu, że państwowe akademiki nie zapewniają odpowiedniej ilości miejsc.

Jest to dobry czas by zainwestować w mieszkanie przeznaczone pod wynajem dla studentów.


Zapraszamy do kontaktu.

www.alternative-development.pl

biuro@adsa.pl"
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera by zawsze być na bieżąco!

Obiecujemy starannie przygotowywać korespondencję.

DANE FIRMY
  • Alternative Development sp. z o.o.
  • Adres: ul. Kartuska 15a/4,
    Gdynia (Chylonia)
Dane kontaktowe
Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota - Niedziela: Zamknięte
obraz stopki
© 2017. Alternative Development Wszystkie prawa zastrzeżone.    [   Polityka prywatności  ]