Powierz swoją nieruchomość specjalistom

Kluczem do udanej inwestycji w mieszkanie jest idealna równowaga pomiędzy jego kosztem, nakładem przeznaczonym na przystosowanie do wynajmu oraz końcową jakością produktu oferowanego wynajmującym.

Z naszą pomocą osiągniesz ten balans. Nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez cały proces: od analizy rynku i pomocy w wyszukaniu i zakupie nieruchomości inwestycyjnej, poprzez projekt wnętrza i remont, aż do wynajmu i zarządzania Twoją inwestycją. Będziemy Cię reprezentować podczas kontaktu z najemcami oraz Wspólnotą Mieszkaniową, zajmiemy się rozwiązywaniem wszelkich bieżących problemów, analizą inwestycji i maksymalizacją kosztów wynajmu. Będziesz od nas otrzymywać comiesięczne raporty księgowe.

Zarządzanie najmem

Przygotujemy dla Ciebie mieszkanie przynoszące stały przepływ miesięczny - otrzymasz nasze wsparcie podczas wszystkich etapów projektu.

Doradztwo i szkolenia

Doradzimy w jaki sposób zainwestować środki, aby inwestycja w nieruchomość była najbardziej optymalna.

Pośrednictwo nieruchomości | Skup mieszkań

Posiadasz nieruchomość  i potrzebujesz pomocy w procesie sprzedaży nieruchomości? Wyręczymy Cię w tym.

Nieruchomości inwestycyjne

Kluczem do udanej inwestycji w mieszkanie jest idealna równowaga pomiędzy jego kosztem, nakładem przeznaczonym na przystosowanie do wynajmu oraz końcową jakością produktu oferowanego wynajmującym.

Członek zarządu

Michał Jafra

Od ponad 20 lat związany z branżą finansową. Aktywnie działa na rynku finansowym oraz nieruchomościowym. Szczęśliwy mąż i ojciec czwórki wspaniałych dzieci. Zorganizowany i zaangażowany w rozwój swojej firmy. Kreatywny, pnący się na wyżyny z dużą potrzebą wychodzenia poza swoją strefę komfortu. Dla swoich pracowników wzór do naśladowania oraz wsparcie.

michal.jafra@adsa.pl
+48 504 360 455

Dyrektor ds. Inwestycji

Stanisław Marczak

Doświadczony specjalista na rynku nieruchomości inwestcyjnych, sukcesywnie realizuje swoje cele, stawiając sobie poprzeczkę coraz wyżej. W Alternative Development odpowiedzialny za zarządzanie oraz relacje biznesowe z klientami. Idący z duchem czasu wizjoner, który zauważa możliwości XXI wieku wdrażając je w swoje przedsięwzięcia z różnych dziedzin biznesu. Pasjonat podróży, zwierząt i sportu, którym w wolnych chwilach oddaje się w stu procentach.

stanislaw.marczak@adsa.pl
+48 663 322 021

Specjalista ds. aranżacji

Angelika Tołłoczko

Architekt wnętrz z powołania i wykształcenia, doświadczenie w projektach wnętrz prywatnych i inwestycyjnych zdobyła w pracy w Polsce i Wielkiej Brytanii.
Kreatywna i pewna siebie. Z wielką energią podchodzi do nowych wyzwań i poświęca się im bez reszty. 
Tworzy nowoczesne, funkcjonalne i wygodne przestrzenie, skrojone na miarę potrzeb. 
Prywatnie inwestuje w nieruchomości w Trójmieście - zajmuje się najmem krótkoterminowym. Kolekcjonerka pięknych rzeczy.

angelika.tolloczko@adsa.pl
+ 48 506 283 040

Manager Projektu

Michał Pastor

Wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa i remontów zdobyte głównie za granica, pozwoliło na poznanie nowoczesnych technologi i rozwiązań. Praca w dużych zespołach ludzi oraz kierowanie szeroko zakrojonym projektami pozwoliła na zdobycie umiejętności doskonałej organizacji pracy, pokonywaniu przeszkód poprzez rozkładanie ich na części w myśl zasady, że tylko my sami siebie ograniczamy. Entuzjasta sportów ekstremalnych m.in. kitesurfing, snowboarding, motosport, które wykształciły upór w dążeniu do celu jak i odwagę w podejmowaniu najtrudniejszych wyzwań.

michal.pastor@adsa.pl
+48 515 120 750

Specjalista ds. budowalnych

Filip Błaszkowski

W Alternative Development odpowiedzialny za koordynację prac budowalnych. Dzięki swojemu doświadczeniu wprowadza nowe i skuteczne rozwiązania do inwestycji. Asertywny w swoich działaniach, dzięki czemu kontrola pracy ekip budowlanych przebiega bezproblemowo i profesjonalnie. W wolnych chwilach pasjonat sportów wodnych i zimowych, które nauczyły go dążenia do celu.


 

filip.blaszkowski@adsa.pl
+48 506 843 218

Specjalista ds. zarządzania najmem

Monika Lasota

W Alternative Development zarządza najmem długoterminowym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z najemcami. Ekonomista oraz dietetyk z wykształcenia i pasji. Mistrz organizacji i zarządzania czasem. Aktywnie lubi spędzać czas wolny, pasjonatka ceramiki, podróży i dobrej muzyki.

monika.lasota@adsa.pl
+48 692 244 800


Created by INPROX